PŮJČOVNA NÁDOBÍ, NÁBYTKU  A VYBAVENÍ

Chystáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, svatbu či jinou slavnostní akci? Chybí Vám vhodné vybavení?  Nevadí 😊. Se vším si dokážeme hravě poradit.

Nabízíme široký sortiment nábytku, nádobí, gastro vybavení a cateringového inventáře, jako jsou kávovary, grily, pojízdné výdejní vany, termosy a spousty dalších nezbytných věcí k organizaci.

My, ale nejsme schopni jen toho, vše co budete potřebovat Vám hravě přivezeme a také si ho sami neumyté odvezeme.

A protože nejsme žádní amatéři ve své práci, jsme schopni Vám poskytnout i prostory, kde si své setkání skvěle užijete.

S naší půjčovnou vše zvládnete hladce, ušetříte si čas, vše uděláme za Vás 😊.


Pokud během vašeho pobytu potřebujete ocenit děti, kamarády nebo manželku, můžete v naší recepci využít nabídky sportovních cen značky Gladiátor.

Stoly, židle

08.02.2021

V areálu U Starého rybníka se po zimě pomalu dáváme do pucu, aby jste se nás nelekli, až k nám přijedete :-) :-)

Děkujeme všem sportovním oddílům, rodinných rekreacím i stanařům za letní návštěvu u nás a věříme, že jste si léto plně užili. V září a říjnu se k nám opět vrátily školy a jejich adaptační kurzy či vysokoškolské besedy.

Neustále pro Vás zvelebujeme naši nabídku služeb ve všech možných směrech a tato lehátka v saunové sekci jsou toho jasným důkazem. Po Vaši aktivní činnosti, spojte příjemné prostředí s blahodárnými účinky naší sauny.

V zimě jsme nezaháleli a pilně pracovali na obou tělocvičnách. Kromě nových stropů, osvětlení a zateplení, pro používání v zimních měsících, jsme pro obě tělocvičny vybudovali i zcela nové sociální zařízení s toaletami a umyvadlem. A dokonce i teplou vodou.