SNÍDANĚ

Snídaně nabízíme formou švédských stolů. Dbáme na dostatečné množství ovoce a zeleniny a na rozmanitost sortimentu. 

K dispozici jsou kávové automaty s nabídkou 4 druhů kávy, automaty se šťávou a několik druhů čaje.

NABÍZÍME ČESKOU KUCHYNI

Jídlo pro Vás připravujeme z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů a místních farmářů. Nabízíme klasickou českou kuchyni formou jednotného menu, k obědu rozšířeného o polévku a zeleninové saláty.

UČEBNY

A další prostory pro školení

V Rekreačním areálu Zbraslavice naleznete spoustu místa pro školní výuku, svatbu, firemní akci, školení nebo teambuilding. Prostory ale můžete využít i pro obyčejné setkání a poklábosení s přáteli.

K dispozici máme 3 různě velké moderně vybavené učebny na budově Sport pro 20, 30 a 60 osob, z toho součástí jedné z těchto učeben je také bar.

Dále je možné využít jídelnu v budově Start, některou z mnoha tělocvičen nebo rozlehlé venkovní zastřešené prostory s barem a kioskem.

OBČERSTVENÍ  A  BARY

V Rekreačním areálu Zbraslavice naleznete mnoho možností nákupu občerstvení a také prostor pro vaše společenské akce. Ať se jedná o firemní nebo rodinná setkání, svatby, teambuilding, školení, sportovní soustředění nebo jen normální setkání s přáteli.

Máme k dispozici několik venkovních i vnitřních barů, z toho jeden je otevřený i pro veřejnost celý den od 10:00 - 22:00 a to konkrétně v období od května do října.

Můžete si koupit naše oblíbené točené pivo Zbraslavický Starák vyrobené pouze pro náš areál nebo pivo Staropramen, alkoholické i nealkoholické nápoje, kávu, sušenky, nanuky a mnoho dalších pochoutek.

ZBRASLAVICKÝ  STARÁK

Nejlepší pivo na světě!

Ochutnejte naše pivo - pouze v našem rekreačním areálu!