"U Starého rybníka" ve Zbraslavicích
Menu
Rezervace
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Starého rybníka, Zbraslavice
Rekreační a sportovní středisko
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 777 123 405
E-mail: zbraslavice@sicco.cz

Recepce areálu:
Tel.: 734 259 343
Zbraslavice 255
285 21 Zbraslavice

Ubytování

V rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích si můžete vybrat z mnoha druhů ubytování.

Budova Sport

V moderně vybavené budově hotelového typu najdou naši hosté dostatek pohodlí pro svou práci i odpočinek.
Nabízíme 19x čtyřlůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj. Celkový počet lůžek 84, celkový počet lůžek vč. přistýlek formou paland: 124. Vždy dva pokoje mají společnou chodbičku, WC a koupelnu se sprchovým koutem.

V přízemí budovy najdete recepci, bar, 3 učebny a tělocvičnu vhodnou pro tancování nebo bojové sporty.

Hotelová apartmá

Nedávno postavené 3 budovy hotelových apartmá nabízejí celkem 16x čtyřlůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj a 1x dvoulůžkový pokoj s nadstandardním vybavením (VIP). Jeden pokoj má bezbariérový přístup. Celkový počet lůžek 71, celkový počet lůžek vč. přistýlek: 104. Každý pokoj má samostatný vchod z parkoviště, předsíň, koupelnu s WC a sprchovým koutem.

Budovy Adam a Eva

Komfortní ubytování v zrekonstruovaných budovách. Každá z budov nabízí  dva dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový, koupelnu s WC a sprchovým koutem. K zabezpečení celoročního provozu slouží krbová kamna na chodbičce, kterými se každý objekt vytápí. V tomto objektu lze navíc ubytovat s domácím zvířetem.

Srub

Dřevěná roubená budova určená pro větší skupiny. Srub nabízí velkokapacitní ubytování ve dvou 10ti lůžkových pokojích, jeden 14ti lůžkový, jeden 11ti lůžkový, třech pokojích po 1 lůžku, jeden pokoj 4 lůžkový a jeden pokoj 2 lůžkový . Celková kapacita 54 lůžek včetně paland. Ubytování je možné pouze s vlastním spacím pytlem. WC a umývárny jsou umístěny v sousední budově Start. Interiér srubu je v RETRO STYLU.

Chatičky

Dvacet zrekonstruovaných chatiček je umístěných v klidné zadní části areálu. Vhodné pro skupiny dětí a mládeže. Každá chatička má 4 lůžka na 2 palandách. WC a umývárny jsou umístěny v samostatném objektu v docházkové vzdálenosti.

Novinkou pro sezónu 2019 je venkovní umývárna přímo u chatiček s užitkovou vodou, která je určena pro rychlou základní hygienu např. na umytí rukou po návštěvě lesa, hře apod.

K chatičkám se hosté již brzy dostanou s autem po kvalitní cestě a dokonce u nich i zaparkují.

 

Stany, karavany

Nechcete být ubytováni v budovách? Přijeďte k nám se svým stanem nebo karavanem. Rozlehlá louka nabízí řadu možností, kde se ubytovat. WC, umývárny a sprchy jsou v docházkové vzdálenosti. Nejekonomičtější způsob ubytování u nás.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.