"U Starého rybníka" ve Zbraslavicích
Menu
Rezervace
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Starého rybníka, Zbraslavice
Rekreační a sportovní středisko
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 777 123 405
E-mail: zbraslavice@sicco.cz

Recepce areálu:
Tel.: 734 259 343
Zbraslavice 255
285 21 Zbraslavice

Firemní akce

Rekreační středisko U Starého rybníka ve Zbraslavicích se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory. Disponuje kapacitou 260 lůžek v různých kategoriích ubytování a je vhodné hlavně pro skupinové pobyty. Rekreační středisko je situováno na břehu Starého rybníka a je obklopeno lesy. Je dostupné individuální dopravou, vlakem, ale i autobusovou dopravou.

V areálu jsou k dispozici 3 učebny, prostorná jídelna, 5 tělocvičen (nejnovější z roku 2016). Naleznete zde velké hřiště na fotbal (60 x 90 m) a k tomu další 2 menší fotbalová hřiště. Dále hřiště na volejbal, plážový volejbal, basketbal, nohejbal. Více o sportovištích v areálu naleznete zde: Sportoviště.

Praktické informace

V nově postavených  a moderně vybavených budovách hotelových apartmánů a v budově Sport najdou naši hosté dostatek pohodlí pro svou práci i odpočinek. Standardní ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, nebo v provedení dva pokoje na jedno sociální zařízení a koupelnu.

Celkem nabízíme 34 takto vybavených pokojů. V přízemí budovy Sport se nachází 3 moderně vybavené učebny pro 20, 30 a 40 osob, bar, společenská místnost a recepce. Objekt má bezbariérový přístup.

Jídelna s terasou, další bar i altán je součástí areálu a stravování zajišťuje kolektiv našeho šéfkuchaře, který je mistrem svého oboru. Naši hosté si mohou vybrat polopenzi nebo plnou penzi. Je možné dohodnout i jinou formu stravování nebo si objednat např. rožněné selátko či vegetariánskou stravu.

Nabízíme rauty, bankety, občerstvení, svatby, semináře, garden party, sportovní akce, firemní večírky, recepce.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti kompletního cateringového servisu. Pomůžeme Vám s přípravou doprovodných programů.

Připravujeme akce pro 5-1000 osob.

Zde si můžete stáhnout nabídku na Vaší firemní akci.

Kontaktujte nás na tel.: 777 123 405 nebo na e-mail: zbraslavice@sicco.cz

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.