STARÝ RYBNÍK A JEHO PLÁŽ

Přímo v areálu, jak napovídá již samotný název, se nachází velký rybník s názvem Starý. Rybník je chovný. V areálu je na jeho okraji pěkná písečná pláž i travnatý prostor pro opalování.

Zmiňovanou písečnou pláž jsme pro vás upravili na jaře roku 2016. Vznikla zde také nová zídka, oddělující travnatou část areálu od písčité pláže. Podloží je z malých kamenných valounů, takže by nemělo docházet k odplavování písku při přílivu a odlivu. Pláž je lepší než u moře. Přijeďte ji vyzkoušet, užít si sluníčko a zažít super relax.

Podzimní výlov je zajímavou atrakcí pro mnoho lidí z okolí.

RECEPCE 

areálu U Starého rybníka Zbraslavice

Recepce se nachází v budově Sport v blízkosti hlavního vjezdu do areálu.

Recepce funguje téměř celoročně. V sezóně od května do října je recepce otevřená denně, po zbytek roku pouze v době, kdy jsou v areálu hosté a po domluvě.

V recepci získáte se můžete nahlásit po příjezdu, dostanete základní informace, klíče, povlečení a také zde můžete uhradit nedoplatky a další platby. Platit je možné hotově nebo bezkontaktně běžnými platebními kartami.

Dále je možné na recepci zapůjčit některé sportovní vybavení, jako například pálky a míčky na stolní tenis, míče, florbalové hole a míčky atd, případně informace k aktivitám, které náš areál nabízí.

V recepci je možné zakoupit medaile a poháry pro děti i dospělé, pohledy našeho areálu, drogerii a další maličkosti.