"U Starého rybníka" ve Zbraslavicích
Menu
Rezervace
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Starého rybníka, Zbraslavice
Rekreační a sportovní středisko
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 777 123 405
E-mail: zbraslavice@sicco.cz

Recepce areálu:
Tel.: 734 259 343
Zbraslavice 255
285 21 Zbraslavice

Učebny

K dispozici jsou 4 vybavené učebny na budově SPORT, v době mimo výdej jídla je možno využít i jídelnu na budově Start. V případě hezkého počasí naleznete v areálu mnoho hezkých a klidných ploch vhodných pro venkovní vyučování.

Na budově Sport je možné využít 4 různě velké učebny a jeden sál se zrcadlovou stěnou. Sociální zařízení děti naleznou na stejném patře budovy vedle učeben.

Učebny jsou standardně vybaveny stoly, židlemi, tabulí, odpadkovými koši i topením. Jedna učebna je vybavena televizorem. V celém patře je zdarma wi-fi signál.

Učebna číslo 1, budova SPORT

Velká učebna určená pro větší skupiny osob vybavená stoly a židlemi. V případě zájmu lze propojit přímým vstupem s vedlejší učebnou číslo 4.

Učebna číslo 2, budova SPORT

Učebna vybavená televizorem umístěným na čelní stěně a samozřejmě také stoly a židlemi. Rohová, tedy nejsvětlejší učebna střední velikosti.

Učebna číslo 3, budova SPORT

Středně velká učebna vybavená stoly, židlemi a školní tabulí.

Učebna číslo 4 - bar, budova SPORT

Středně velká učebna se stoly a židlemi. V případě zájmu lze pro školení, svatby či firemní akce otevřít bar, který je součástí místnosti. V případě zájmu lze propojit přímým vstupem s vedlejší učebnou číslo 1.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.