"U Starého rybníka" ve Zbraslavicích
Menu
Rezervace
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Starého rybníka, Zbraslavice
Rekreační a sportovní středisko
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 777 123 405
E-mail: zbraslavice@sicco.cz

Recepce areálu:
Tel.: 734 259 343
Zbraslavice 255
285 21 Zbraslavice

Rodiny s dětmi

Rekreační středisko U Starého rybníka ve Zbraslavicích se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory. Disponuje kapacitou 260 lůžek v různých kategoriích ubytování a je vhodné i pro rodinnou rekreaci či pobyty s dětmi.

Rekreační středisko je situováno na břehu Starého rybníka a je obklopeno lesy. Je dostupné individuální dopravou, vlakem, ale i autobusovou dopravou a je možné odtud podnikat výlety po historických, přírodních i technických památkách a zajímavostech. Areál je výchozím bodem turistických a cykloturistických tras po blízkém i vzdálenějším okolí. Široký přehled možností výletů naleznete v sekci výlety Delší i kratší výlety kolem areálu.

Speciální nabídka pro jednotlivce a rodiny v roce 2020

Ubytování včetně plné penze v *** budovách Sport, Adam, Eva a v hotelových apartmá:  584,- Kč / osoba / den

Ubytování včetně polopenze v *** budovách Sport, Adam, Eva a v hotelových apartmá: 499,- Kč / osoba / den

Ubytování v zrekonstruovaných chatičkách: 480,- Kč / chatka / noc + poplatek za osobu 100,-Kč/os/den

Lůžkoviny: 49,-Kč/osoba/pobyt

Parkovné: osobní automobil 50,- Kč/den, autobus 150,- Kč/den

Děti do 10-ti let (9,99) mají slevu 10%, děti do 3 let (2,99) bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

 

Ceny jsou uvedeny bez místního poplatku 12,-Kč, ve kterém jsou obsaženy náklady na svoz odpadu a úklid společných prostor.

Informace o jednotlivých typech ubytování naleznete zde: Různé druhy ubytování.

Ceny jsou uvedeny včetně stávající sazby DPH ve výši 15%.

Doplňkové služby

Zapůjčení DVD+video - 200,-Kč/den, 120,-Kč/½ dne

Zapůjčení flipchartu - 300,-Kč/den, 200,- Kč / ½ dne, pokud si přivezete vlastní papír, cena je o 50,-Kč nižší

Zapůjčení grilu nebo prasopeče - 200,-Kč/den

V sekci Adrenalin naleznete informace o možnostech, jak u nás trávit volný čas. Nabízíme paintball, horololezeckou stěnu, Areál vysokých lan, aquazorbing, kajaky, půjčení kol a koloběžek.

Informace pro Váš pobyt

Pokoje v den příjezdu pro Vás budou připraveny v 17 hodin. Pokud dorazíte dříve a vaše pokoje budou připraveny, ubytujeme vás dříve. Nebudou-li pokoje ještě připraveny, poskytneme Vám prostor, ve kterém si můžete uskladnit věci nebo se převléknout.

Při nástupu provede každý rekreant kontrolu zařízení pokoje a případné závady nahlásí ihned na recepci. Pokud tak neučiní, zodpovídá za vzniklou škodu a je povinen ji nahradit. Na recepci si můžete zdarma zapůjčit také míče, pálky na ping-pong a spoustu dalšího sportovního vybavení. Na veškeré půjčované věci vybíráme vratnou zálohu

Po příjezdu je nutné na recepci zaplatit místní poplatky a případné parkovné.

Cestujete-li s větší skupinou vlakem, doporučujeme kontaktovat předem České dráhy. Přistaví zdarma další vagón a tím odpadne nepříjemné mačkání během cesty.

Informujte se prosím na provozní dobu recepce. Zde jsou také vyvěšeny veškeré aktuální informace, např. jízdní řád či informace o možnosti výletů, atd.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost termínům na stravu, se kterými Vás seznámí zaměstnanci recepce. Dodržujte tyto časové termíny, chodíte-li v jiné době, blokujete tím stravování jiné skupiny.

Termín výdeje svačin si prosím domluvte v kuchyni. Svačiny se vydávají vedoucím jednotlivých akcí.

U vchodu do jídelny je v termosech připraven nápoj k osvěžení. V případě zájmu, zapůjčí hrnečky na recepci vedoucím skupin, při odjezdu je opět vrátíte na recepci (ztráta hrnečku se hradí). Nápoj je určen k přímé spotřebě, prosím nestáčejte ho do plastových lahví. Občerstvení si můžete zakoupit za výhodné ceny v prodejně s občerstvením.

V letním období jsou k dispozici prodejny občerstvení na terasách, v zimním období bar v budově Sport. Aktuální prodejní dobu Vám sdělí na recepci.

V průběhu pobytu se pokoje neuklízí. Zapůjčení vysavače je možné na recepci

V případě celodenního  výletu, či v situaci, kdy z časových důvodů nelze zajistit standardní stravu Vám připravíme balíčky. Z technických důvodů je nutno tento požadavek nahlásit 2 dny předem.

Všechna sportoviště v areálu jsou určena k volnému využití. Pokud využijete některé ze sportovišť, upravte po skončení hry povrch hřiště tak, aby ho mohli používat naši další hosté. Sportovní náčiní Vám zdarma zapůjčíme na recepci. Veškeré sportovní náčiní je však zálohováno. Na recepci naleznete aktuální seznam půjčovaného sportovního vybavení s výší zálohy. Sítě na volejbal a tenis je možné odstraňovat pouze se souhlasem zaměstnanců recepce. Hřiště na plážový volejbal je určeno výhradně ke sportovním účelům. K hrám v písku využívejte pískoviště v dětském koutku.

Na recepci si můžete objednat všechny aktivity, které jsou popsány v sekci Adrenalin.

Není dovoleno přemísťování nábytku na pokojích bez souhlasu zaměstnanců recepce.

Pro posezení u ohně jsou určena 4 ohniště – u rybníka, u chatiček, na louce u cesty směrem k chatkám a naproti terase s občerstvením přes lesík. Další ohniště z bezpečnostních důvodů nezakládejte.

Ve všech budovách a v místech se zvýšeným rizikem vzniku požáru platí přísný zákaz kouření. Porušení tohoto zákazu může vést i k nucenému ukončení pobytu rekreanta. Nerespektování tohoto zákazu je sankcionováno pokutou 3.000,-Kč a náhradou vzniklé škody.

V celém areálu je dostatek toalet. Není proto třeba využívat „přírodu“. Berte ohled na ostatní hosty a okolí.

Chtěli bychom upozornit všechny návštěvníky na dodržování nočního klidu 22.00hod – 6.00hod. Mějte prosím ohled na ostatní hosty našeho areálu a přilehlého okolí.

Před odjezdem si povlečení z lůžek svlékněte. Zaměstnanci recepce si jej převezmou při předávání a kontrole pokojů. Zároveň je nutné vrátit stravenku spolu s klíči od ubytovacích prostor.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.