"U Starého rybníka" ve Zbraslavicích
Menu
Rezervace
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Starého rybníka, Zbraslavice
Rekreační a sportovní středisko
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 777 123 405
E-mail: zbraslavice@sicco.cz

Recepce areálu:
Tel.: 734 259 343
Zbraslavice 255
285 21 Zbraslavice

Časté dotazy

Co když se na poslední chvíli změní počet osob z důvodu nemoci?
Změnu počtu osob oznamte co nejdříve na email zbraslavice@sicco.cz Pokud máte objednáno za větší počet osob, po předložení lékařského potvrzení Vám budeme počítat pouze skutečný stav. Za nemocné uhradíte pouze 2 první jídla, pokud nám jejich absenci nahlásíte na poslední chvíli. Toto se týká pouze školních skupin při změně počtu do cca 10% počtu účastníků.

Jaké je vybavení ubytovací kapacity? 
Na budovách Sport, Adam, Eva a v hotelových apartmánech je standardní vybavení: Postele, skříně, stůl, židle. 

Jaká je skladba jídla?
Tým našich kuchařů pro Vás připravuje jídlo formou jednotného menu, které je zaměřeno převážně na sportovce. 

Jak je to se sportovišti v areálu?
Všechna sportoviště jsou bezplatně přístupná pro všechny ubytované. Pokud je však v areálu více skupin, je nutné se na sportovištích po vzájemné dohodě prostřídat. Pokud nebude dohoda možná (a tento případ ještě nenastal), rozhodne o využití sportovišť správce areálu. Pokud Vaše skupina chce mít např. celý den k dispozici nějaké sportoviště či některou našich tělocvičen, je nutné si tyto prostory rezervovat předem. Tato rezervace je zpoplatněna. Hřiště na beach volejbal je od letošní sezóny také k bezplatnému využití, je však oploceno a uzamčeno. Klíč je k dispozici na recepci oproti vratné záloze 200,-Kč. Na recepci si můžete i zdarma vypůjčit oproti vratné záloze velké množství sportovních potřeb, které jsou v hobby kvalitě. 

Je v areálu restaurace?
V areálu není klasická restaurace, ale můžete se občerstvit ve dvou prodejnách občerstvení na terasách, nebo v baru, který je umístěn v budově Sport. V letních měsících je občerstvení na horní terase otevřeno každý den od 10 do 22 hodin. Na spodní terase je otevřeno každý den od 16 do 24 hodin. Bar v budově Sport je otevřen dle potřeby jednotlivých akcí, pokud je dopředu domluveno. Provozní dobu je možné po dohodě předem přizpůsobit Vaší akci. Nabídka obou provozoven je opravdu široká, v občerstvení naleznete točené pivo Staropramen 10 a Zbraslavický Starák. Dále točenou limonádu, široký sortiment nealko i alkoholických nápojů, nanuky Prima, sušenky, bonbóny a spoustu dalších věcí. Na baru v budově Sport je také k dispozici točené pivo - Staropramen, široký sortiment alko i nealkoholických nápojů. 

Je areál nekuřácký?
Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však neodhazujte prosím na zem, ale do připravených popelníků. 

Je v areálu rybník?
Ano, s areálem sousedí rybník o výměře 8 ha. Lze ho využít ke koupání, nebo k projížďkám na kajacích. Chytání ryb je zde zakázáno, lze však zakoupit povolenky k rybolovu na některém z nedalekých rybníků. 

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 
Ano, ale zvířata nelze ubytovat v budově Sport ani v budovách hotelových apartmánů. Tyto budovy splňují přísná kritéria, jsou vhodná i pro pobyty alergických dětí. Zajistěte si proto ubytování v jiných částech areálu. Pobyt zvířat v areálu je zpoplatněn částkou 100,-Kč za noc. Pes musí být po celou dobu pohybu na vodítku a pod kontrolou. Doporučuje si s sebou vzít i očkovací průkaz psa. Zvíře větší než slon nelze v areálu ubytovat. 

Můžu si v areálu vypůjčit / uschovat kolo?
Ano, v areálu je k dispozici 9 jízdních kol, které je možno vypůjčit za výhodné ceny. Rovněž je možné uschovat Vaše jízdní kola a to zdarma. 

Proč přijet zrovna do Zbraslavic? 
Nabízíme širokou škálu ubytování, chutná jídla, množství sportovišť, 12 adrenalinových zážitků a to vše za bezkonkurenční ceny.

Jsou v areálu ohniště? 
Ano, v areálu jsou 4 ohniště, která můžete bezplatně využívat. Okolní lesy poskytují dostatečnou zásobu dřeva. Na recepci si lze zapůjčit opékače. 

Musím si předem objednat adrenalinové zážitky, nebo můžu přijet bez ohlášení? 
Všechny adrenalinové zážitky jsou dozorovány zkušenými instruktory, které je nutné pro jednotlivé zážitky zajistit. Adrenalinové zážitky je z tohoto důvodu nutno objednat předem. Pokud zážitky objednáte zároveň s pobytem, budou pro Vás za ještě příznivější cenu. Využijte proto našich tel. čísel nebo emailu. 

Jaká je provozní doba recepce? 
V letních měsících je provozní doba recepce každý den od 8 do 10 a od 13 do 18 hodin, v zimním období podle potřeby ubytovaných. 

Do kolika hodin je nutné se ubytovat v den nástupu na pobyt? 
Váš pobyt oficiálně začíná v 17 hodin a od této doby budete mít k dispozici příslušný pokoj. Pokud přijedete před 17 hodinou a my již budeme mít připravený Váš pokoj, budete se moci ubytovat i dříve. Pokud pokoj ještě připraven nebude, a bude to v našich silách, poskytneme Vám uzamykatelný prostor pro uskladnění Vašich věcí. Pokud ve výjimečném případě potřebujete přijet po 19-té hodině, domluvte si tuto skutečnost na recepci, nebo hned při objednání pobytu. 

Lze v areálu uspořádat svatbu ? 
Jistě, máme bohaté zkušenosti ze svateb o počtu 20-120 lidí. Po domluvě s obecním úřadem ve Zbraslavicích lze i přímo v areálu uspořádat obřad. Základní fotografie naleznete ve fotogalerii v sekci Fotografie akcí nebo Interiéry, případně můžeme fotografie zaslat emailem. 

Je v areálu internet? 
Ano, v areálu je systém několika wifi k bezplatnému užívání. Heslo pro připojení Vám prozradí na recepci. Wifi však není určená k přenosům velkého množství dat.

Mám dietu, jste schopni mi uvařit? 
Určitě ano, u standardních diet připravíme jídlo z našich surovin bez jakéhokoliv příplatku, pokud o tom budeme vědět dopředu. (např. bezlepková dieta). U kombinovaných diet (např. žlučníková dieta) jsme schopni stravu připravit bez jakéhokoliv příplatku z Vámi přivezených potravin. 

Jsem vegetarián, najím se? 
Vegetariánskou stravu Vám samozřejmě připravíme, jen to potřebujeme vědět dostatečně dopředu. Proto při objednání pobytu upozorněte na tuto skutečnost.

Jedeme k vám vlakem, je nutné kontaktovat České dráhy? 
Záleží na velikosti skupiny. Pro lepší komfort doporučujeme České dráhy kontaktovat. Přistaví zdarma další vagón a tím odpadne nepříjemné mačkání během cesty.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.